Terapie wykonuje w gabinecie mieszczącym się w Częstochowie w ścisłym centrum miasta. 

Terapia Bowena

Terapia Bowena

Technika Bowena jest miękką terapią manualną, angażującą układ nerwowy, mięśniowy i sieć powięzi. Polega na sekwencji delikatnych ruchów wykonywanych na ciele pacjenta, które pobudzają organizm do samoleczenia. Brak jest przeciwwskazań, dlatego jest to bezpieczna terapia dla osób w każdym wieku.

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

Terapia czaszkowo krzyżowa to niezwykle łagodna forma terapii manualnej polegająca na diagnozowaniu i leczeniu schorzeń za pomocą delikatnego dotyku przykładanego na głowie, kości krzyżowej a także innych miejscach na ciele, przejawiających zaburzenia. Dzięki tej metodzie pozbędziesz się migreny, zapalenia zatok, bólów kręgosłupa i pleców oraz stresu i zmęczenia, których każdy z nas doświadcza na co dzień. Terapia czaszkowo-krzyżowa przynosi również doskonałe rezultaty u dzieci, u których stwierdzono dysleksję lub problemy z koncentracją.

Terapia Kamertonami

Terapia Kamertonami

Nieinwazyjna metoda, która aktywuje i wspiera własne siły organizmu w celu wyeliminowania dolegliwości. Przynosi poprawę samopoczucia dzięki pozytywnej reakcji wszystkich komórek ciała. Terapia dźwiękiem jest skuteczną nieinwazyjną metodą pomagającą w ponad 250 różnych schorzeniach.