Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny jest jednocześnie metodą kosmetyczną, terapeutyczną i relaksacyjną.

Wskazany dla wszystkich którzy szukają chwili zapomnienia oraz głębokiego odprężenia.

Szczególnie przydatny przy długotrwałym wysiłku psychicznym jak i fizycznym. Masaż rozluźniający jest doskonałym lekarstwem na stres po ciężkim dniu pracy.

Działa rozluźniająco - powodując zmniejszenie napięcia mięśni, odprężająco - uspokajając cały organizm oraz wyciszająco - działając pozytywnie na sferę psychiczną człowieka. Polecany w profilaktyce i leczeniu zmian w tkankach miękkich wywołanych stresem lub negatywnymi stanami emocjonalnymi.

Masaż relaksacyjny jest nieoceniony nie tylko w przypadku zmęczenia fizycznego, ale także psychicznego. Nie jesteśmy w stanie uniknąć na co dzień stresu, stąd warto zapewnić sobie chociaż chwilę odprężenia, co pomoże pozbyć się nagromadzonego napięcia, dając zastrzyk energii.

Masaż odprężający wpływa korzystnie także na nasz wygląd, gdyż za jego pomocą można kształtować sylwetkę poprzez rozbijanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, dzięki czemu nasza figura staje się smuklejsza i atrakcyjniejsza.

Polecany jest szczególnie po długotrwałym wysiłku psychicznym lub fizycznym, w sytuacjach stresowych, zdenerwowania, czy przemęczenia. Ale również po prostu jako forma relaksu.

 

Korzyści

 • pełne rozluźnienie i odprężenie
 • podnosi witalność
 • poprawia samopoczucie

Cennik

MASAŻ RELAKSACYJNY170 zł / 220 zł

60 minut / 90 minut

Chcesz się umówić ? — Zadzwoń !

Masaż relaksacyjny w Częstochowie
Masaż relaksacyjny Częstochowa

Masaż relaksacyjny Częstochowa

Zapraszamy na masaż relaksacyjny do gabinetu, który znajduje się w centrum Częstochowy przy ul. Wolności 33

Masaż bańką chińską Częstochowa

Masaż bańkami chińskimi (antycellulitowy)

Masaż wyszczuplający pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga usunąć zbędne produktów przemiany materii oraz toksyny. W wyniku przyspieszenia przemiany materii dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej, często masaż bańkami stosowany jest jako masaż antycellulitowy. Jednak przede wszystkim taki masaż uspokaja i relaksuje. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Po masażu bańką chińską komórki są lepiej dotlenione i odżywione, skóra jest gładsza, bardziej napięta, sprężysta i jędrna. 

Korzyści z masażu bańką chińską

 • Rozbicie i rozdrobnienie tkanki tłuszczowej
 • Wymodelowanie partii ciała
 • Ujędrnienie i uelastycznienie skóry
 • Przyśpieszenie metabolizmu

Wskazania do masażu bańkami chińskimi

 • Wymodelowanie sylwetki
 • Usuwanie toksyn z organizmu
 • Usuwanie cellulitu
 • Poprawa krążenia krwi

 

Cennik

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ100 zł / 140 zł

30 minut / 60 minut

Chcesz się umówić ? — Zadzwoń !

Pozostałe masaże

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny

Masaże klasyczne to najpopularniejsze rodzaje masażu. Może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego.

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy

Masaże lecznicze stosuje się go do złagodzenia sztywności, podwyższonego napięcia i bólu mięśni przy takich dolegliwościach jak bóle głowy czy ból kręgosłupa.