Czym jest masaż ?

Starożytna forma kojąca ciało i duszę, jaką jest masaż pomaga uwolnić się z obciążeń i trosk oraz zregenerować siły na następny dzień. Jest integralną częścią odnowy biologicznej, bardzo ważnej w życiu człowieka aktywnego, zmęczonego, przepracowanego, żyjącego w ciągłym stresie.

Masaż przynosi ulgę nie tylko w dolegliwościach bólowych. Usprawnia krążenie krwi i limfy, poprawia jędrność i wygląd skóry, zmniejsza napięcie mięśniowe. Doskonale sprawdza się w leczeniu nerwic.

 

Jak masaż wpływa na Twoje ciało ?

  • poprawia krążenie krwi i limfy
  • przyśpiesza procesy przemiany materii
  • rozluźnia ciało
  • odpręża i relaksuje pomagając odzyskać równowagę fizyczną i psychiczną

 

Masaże Częstochowa

Masaże, które przeprowadzam:

Masaż Klasyczny

Masaż klasyczny to najpopularniejszy zabieg. W zależności od zastosowanej techniki, może on mieć różne działanie: wyciszające, pobudzające, przeciwbólowe, regenerujące, lecznicze, a nawet odchudzające. Znajduje zastosowanie w ogólnych problemach zdrowotnych. Jest to masaż podstawowy z którego wywodzą się inne masaże. Masaż klasyczny może być pobudzający, stosując mocniejsze techniki i działając na głębiej położone tkanki, bądź bardziej powierzchowny i delikatniejszy – masaż rozluźniający.

Masaż klasyczny Częstochowa
Masaż leczniczy Częstochowa

Masaż Leczniczy

Masaże lecznicze wywodzą się z formy klasycznej masażu. Mają na celu leczenie poszczególnych zaburzeń organizmu. Masaż leczniczy zapobiega i likwiduje patologiczne zmiany w narządach i tkankach, będące następstwem choroby lub urazu. Masaż ten jest powszechnie wykorzystywany przy leczeniu chorób z zakresu ortopedii, pediatrii, neurologii czy chorób wewnętrznych. Masaż leczniczy opiera się na technikach masażu klasycznego.

Masaż Relaksacyjny

Ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić organizm. Masaż relaksacyjny regeneruje utraconą witalność, dodaje energii, wycisza i eliminuje stres. Masaż relaksacyjny to idealna opcja dla osób, które pragną się odprężyć.

Masaż relaksacyjny Częstochowa
Masaż biurowy Częstochowa

Masaż Biurowy

Chwila relaksu w godzinach pracy zwiększa koncentrację i wydajność, odpręża i rozluźnia napięte mięśnie, za co odpowiada nie tylko stres, ale także nieprawidłowa postawa podczas pracy przy komputerze. Masaż biurowy staje się popularny w firmach, w których pracodawcy chcą zadbać o zdrowie swoich pracowników

— POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI

Skontaktuj się !

Waszyngtona 42/1, 42-217 Częstochowa

Pytania i odpowiedzi

Wyślij zapytanie